Menu


Cart

Content

Breadcrumb

A+ A A-

Oto Yedek Parça

  • Super User tarafından yazıldı.
  • Published in Blog
  • Hits: 1081
  • Yazdır, e-Posta

 

İşletmemiz kurulduğundan bu yana hızla Oto Yedek Parça alanında gelişme göstermektedir. Oto yedek parça alanında gelişmemizi büyük ölçüde müşterilerimize borçluyuz. Hızlı iş bitirme ve memnun müşteriler ile farkındalık yaratarak büyüyen konsantrasyon ile oto yedek parça alanında hızlı bir gelişim sağladık. Sürekli olarak yaptığımız işi doğru ve tam zamanında teslim etme politikası ile çalıştığımız için bu işletmemize olan güvenilirliği kazandırmış bulunmakta. Sistemli Otomotiv ismi ile piyasada ki yerimizi almamızla beraber yaptığımız işlerin başında oto yedek parça işi gelmektedir.

Her marka ve modele uygun oto yedek parçaları bizzat kendi oto hastanemizde değişimini yapıyoruz. Adana oto yedek parçacıları arasında bilindik bir isim olmanın verdiği memnuniyet ile işimizi her geçen gün daha bir aşk ile yapıyoruz. Ustalarımızın tamamı kendi alanında usta olmakla beraber tecrübe ve iş bilgileri eskilere dayanmaktadır. Varlığımızı 2008 den günümüze dayandıra bilmemizin en büyük sebebi her geçen gün gelişen teknoloji ve imkanları yakından takip etmemiz ve kendi bünyemize dahil etmemizdir. Yenilikleri takip etmediğimiz hergün oto yedek parça alanında gerilediğimizin işaretidir ve Sistemli Otomotiv kurulumundan bu yana verdiği hizmetten söz ettirmiş ve oto alanında ki tüm işlerini günümüz koşullarından en iyisini sunarak yapmıştır.

Araçlarımızın tartışılmaz en büyük sorunlarından bir tanesi yedek parça sorunudur. Herhangi bir parçada aksilik olduğu zaman ilk gittiğimiz yer iyi bir otomobil ustası ya da servisidir. Aracın sağlıklı ilerlemesi için sorun durumunda yedek parça değişimi olacağı için bu yedek parçanın orijinal olması oldukça önemlidir. Aracımızın marka modeline uygun olmayan yada yan sanayi yedek parçalar araç aksamına zarar vereceği gibi sağlıklı bir kullanım yapmamıza zorlaştıracaktır. Bu nedenle aracımızın herhangi bir yedek parçasının değişimi yada tamiri gerekmesi durumunda bildiğimiz bir otomobil ustasına gitmek bizim için en doğru olan hareket olacaktır.

Oto yedek parça ustalarından olan Sistemli otomotiv ustaları yılların verdiği birikim 

ve ustalık ile tüm marka ve modellere uygun yedek parçaları bulundurma ve değişimini, tamirini yapmaktadır. Adana merkezli olan adana oto yedek parçanın bilindik adresi Sistemli Otomotive Türkiye’nin dilediğiniz şehrinden gelebilir ve aldığınız hizmet karşısında memnun ve sağlam bir araç ile dönebilirsiniz.

 

Bize Ulaşın

ADRES: ONUR MAH. 45166 SK. NO:4
               Seyhan/ADANA

TEL   : 322 429 0130
FAKS: 322 429 5858

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Hakkımızda

Sistemli Otomotiv olarak ADANA Onur Mahallesinde 1026 m2 alan üzerinde Kaporta, Boya, Mekanik, Elektirik ve Oto boya koruma işlemleri ile birlikte
devamı

Bağlantılar

Color I Color II Color III

Log In or Register