Menu


Cart

Content

Breadcrumb

A+ A A-

Oto Elektrik ve Elektronik

Adana Sistemli Otomotiv, Adana'da faaliyet gösteren, oto elektrik ve elektronik alanında her türlü tamirat, değişim ve teknik destek alanlarında alabileceğiniz, profesyonel bir ekiptir. Teknolojinin hızlı gelişmesi ile beraber bu gelişmeyi adım adım takip ederek kendi bünyemize entegre etmekteyiz.

Teknolojinin Günlük hızla ilerlemesine ayak uydurabilen Türkiyede Adana merkezli olan firmamız bu sektörde hizmet veren sayılı otomotiv servislerindendir. Amacımız, normal servis hizmetleri haricinde, çözülmesi güç yada çözülemeyen sorunları gidermek ve değerli müşterilerimizi memnun etmektir.

Bu hizmetlerin yanında araçların ECU ile ilgili yazılımsal işlerini de yapmaktayız. Immobiliser modülleri, Airbag beyni, ECU, ABS modülleri, Dijital kilometre, Radyo-Teyp kod çözme gibi elektronik sistemlerin sorunlarını çözüyoruz. İşlevini yitirmiş olan Airbag beyinlerini tekrar çalışabilir hale getirerek işlevselliğine döndürüyoruz.

Günümüz teknolojiye ve elektroniğe doğru adım adım giderken bizde oto elektrik ve oto elektronik alanında kendimizi uzmanlaştırıyor ve hizmetlerimizi bu doğrultuda en iyisini yapmak için tüm enerji ve bilgimizle çalışıyoruz. 

Bize Ulaşın

ADRES: ONUR MAH. 45166 SK. NO:4
               Seyhan/ADANA

TEL   : 322 429 0130
FAKS: 322 429 5858

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Hakkımızda

Sistemli Otomotiv olarak ADANA Onur Mahallesinde 1026 m2 alan üzerinde Kaporta, Boya, Mekanik, Elektirik ve Oto boya koruma işlemleri ile birlikte
devamı

Bağlantılar

Color I Color II Color III

Log In or Register