Hata
  • [OSSystem] Alledia framework not found
Menu


Cart

Content

Breadcrumb

A+ A A-

Blog

Oto Yedek Parça

  • Super User tarafından yazıldı.
  • Kategori: Blog
  • Gösterim: 1595

 

İşletmemiz kurulduğundan bu yana hızla Oto Yedek Parça alanında gelişme göstermektedir. Oto yedek parça alanında gelişmemizi büyük ölçüde müşterilerimize borçluyuz. Hızlı iş bitirme ve memnun müşteriler ile farkındalık yaratarak büyüyen konsantrasyon ile oto yedek parça alanında hızlı bir gelişim sağladık. Sürekli olarak yaptığımız işi doğru ve tam zamanında teslim etme politikası ile çalıştığımız için bu işletmemize olan güvenilirliği kazandırmış bulunmakta. Sistemli Otomotiv ismi ile piyasada ki yerimizi almamızla beraber yaptığımız işlerin başında oto yedek parça işi gelmektedir.

Devamını oku

Oto Elektrik ve Elektronik

  • Kategori: Blog
  • Gösterim: 1419

Adana Sistemli Otomotiv, Adana'da faaliyet gösteren, oto elektrik ve elektronik alanında her türlü tamirat, değişim ve teknik destek alanlarında alabileceğiniz, profesyonel bir ekiptir. Teknolojinin hızlı gelişmesi ile beraber bu gelişmeyi adım adım takip ederek kendi bünyemize entegre etmekteyiz.

Teknolojinin Günlük hızla ilerlemesine ayak uydurabilen Türkiyede Adana merkezli olan firmamız bu sektörde hizmet veren sayılı otomotiv servislerindendir. Amacımız, normal servis hizmetleri haricinde, çözülmesi güç yada çözülemeyen sorunları gidermek ve değerli müşterilerimizi memnun etmektir.

Devamını oku

Bize Ulaşın

ADRES: ONUR MAH. 45166 SK. NO:4
               Seyhan/ADANA

TEL     : 0322 429 01 30

TEL2   : 0532 499 49 01

TEL3   : 0507 831 89 89


FAKS: 322 429 5858

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Hakkımızda

Sistemli Otomotiv olarak ADANA Onur Mahallesinde 1026 m2 alan üzerinde Kaporta, Boya, Mekanik, Elektirik ve Oto boya koruma işlemleri ile birlikte
devamı

Bağlantılar

Color I Color II Color III

Log In or Register